Průběh terapie

 

Chci férově říci, že tarapie na dálku jsou účinné na 90% oproti kontaktní práci, což  je úžasné a je to díky unikátní funkci "zesilování úrovní účinnosti"...jsou tedy prakticky prakticky stejně účinné, jako osobní návštěva u terapeuta, za nepoměrně nižší cenu....!

 

Pokud chcete opravdu dělat pokroky a OPRAVDU startovat očistné procesy a léčení, je možné dělat až 3 terapie týdně....ale vše je na domluvě....

 

Na terapiích je nejvhodnější se domlouvat přes Skype /kohout648/, nebo telefonicky 776 780 473 begin_of_the_skype_highlighting            776 780 473      end_of_the_skype_highlighting, nebo mejlem touchoflight@seznam.cz nebo na FB - Martin Wicherek. Nejlepší je samozřejmě ústní konzultace - kde si vyjasníme co je možné očekávat, co byste rádi posunuli a řešili atd.  a zejména, abych mohli naplánovat a dohodnout termín - termíny.

 

Terapie trvá většinou kolem 1 hodiny, ale většinou o něco déle. Je dobré si naplánovat čas tak, abyste mohli v klidu relaxovat ve vyvětrané místnosti, kde vás nikdo nebude po dobu terapie rušit /důležité/, protože se budete dostávat do hlubokých stavů vědomí a do Světelných světů - a vyrušování je nepříjemné, někdy až bolestné. Relaxujeme v leže - nejlépe s lehkou přikrývkou, aby nám nebyla zima. K terapiím je dost důležité přehrávat "Světelný zvuk" - který terapie aktivuje a značně umocňuje......stahnete jej zde: https://www.uloz.to/10033621/touch-of-light-2011-mp3

nebo vám mohu zaslat CD se Světelným zvukem /100,- Kč + poštovné na účet670100-2208049080/6210/

 

Je také vhodné plánovat terapii tak, aby vás bezprostředně nečekalo něco náročného k řešení atd. , ale není podmínkou, někdy musí člověk přijímat život jak jde. Ideální je spíše třebas procházka v přírodě, nebo jiná přijemná činnost v klidu, aby se energie a prožitek mohli usadit.